İzmir Üniversitesi Psikoloji Bölümü Ücretleri

  1. Alışveriş Robotu
  2. Hakkımızda
  3. İletişim
  4. İş Ortaklığı
İzmir Üniversitesi

İzmir Üniversitesi Psikoloji Bölümü İletişim Bilgileri

Üniversite Adresi : Gürsel Aksel Bulvarı No.14 Üçkuyular Karabağlar/İZMİR

Tel : 0232 246 49 49

Web : http://www.izmir.edu.tr/

E-Posta : bilgi@izmir.edu.tr

Psikoloji Bölümü Fiyatları

Bölüm Ücretleri
Bölüm Hakkında
İzmir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ücreti
Psikoloji  Burssuz
  11.800 TL
Psikoloji  %25 Burslu
8.850 TL
Psikoloji  %50 Burslu
  5.900 TL
Psikoloji  Tam Burslu

İzmir Üniversitesi Psikoloji

İzmir Üniversitesi, İzmir'in 6. üniversitesidir. Üniversite 2007 yılında Doğanata Grubu'nun önderliğinde Doğanata Eğitim ve Kültür Vakfı (DEKVA) tarafından kurulmuş olup 2008-2009 öğretim yılında eğitim-öğretim hizmeti vermeye başlamıştır.

Üniversitenin yerleşkesi, Üçkuyular mevkiinde bulunmaktadır. Yerleşkenin merkezi bir konumda bulunması sebebiyle metro, deniz ve karayolu ile ulaşım kolaydır.

YÖK tarafından başvurusu tamamlanmış ve açık olan bölümler: Fen - Edebiyat Fakültesi (Matematik Bilgisayar Bilimleri Bölümü), İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Uluslararası İlişkiler Bölümü ve İşletme Bölümü), Mühendislik Fakültesi (Bilgisayar Mühendislği Bölümü, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü), Hukuk Fakültesi ve Meslek Yüksekokulu (Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Bölümü, Elektronik Haberleşme Bölümü, Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü) dur.

Üniversitenin dört yıllık lisans bölümlerinde hazırlık eğitimi zorunludur.Hazırlık sınıfından muaf olmak için üniversitenin kendi yapacağı yeterlilik sınavından muaf olmak ya da TOEFL (Test of English as a Foreign Language), IELTS (International English Language Testing System), CAE(Certificate in Advanced English), CPE (Certificate of Proficiency in English), FCE (First Certificate in English), KPDS (Kamu Personeli Dil Sınavı) gibi resmi kurumlarca yapılan sınavlardan gereken başarı şartlarını sağlamak gerekir.

Zizigo'da En Çok Satanlar