İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji Bölümü Ücretleri

  1. Alışveriş Robotu
  2. Hakkımızda
  3. İletişim
  4. İş Ortaklığı
İzmir Ekonomi Üniversitesi

İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji Bölümü İletişim Bilgileri

Üniversite Adresi : Sakarya Caddesi No:156 Balçova/İZMİR

Tel : 0232 279 25 25

Web : http://www.ieu.edu.tr/

E-Posta : ik@ieu.edu.tr

Psikoloji Bölümü Fiyatları

Bölüm Ücretleri
Bölüm Hakkında
İzmir Ekonomi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ücreti
Psikoloji  Burssuz
  8.650 $
Psikoloji  %25 Burslu
Psikoloji  %50 Burslu
 
Psikoloji  Tam Burslu

İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji

İzmir Ekonomi Üniversitesi, T.C. Anayasası, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Vakıf Yükseköğretim Kurumları Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda 'İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı' tarafından kurulan Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, katılımcı, yaratıcı ve girişimci bireyler yetiştirmeyi amaçlayan bir yükseköğretim kurumudur. Üniversite 2001 yılında öğretime başlamış olup, hem İzmir hem de Ege Bölgesi'nin ilk vakıf üniversitesidir.

Üniversitede, 5 Fakülte, 2 Yüksekokul, 1 Meslek Yüksekokul, 2 Enstitü, 8 Uygulama ve Araştırma Merkezi bulunmaktadır. Bu akademik birimlerde 5 ayrı programda önlisans, 27 ayrı programda lisans öğretimi, 18 ayrı programda yüksek lisans öğretimi ve 3 ayrı programda doktora öğretimi sürdürülmektedir.

Lisans öğretim programlarından altısı ABD-(SUNY) New York Eyalet Üniversitesi ile müşterek yürütülen çift diploma programlarıdır.

Önlisans programlarımız, Avrupa Birliği Mesleki Eğitim Çerçeve Programına uyumlu olarak SQA (İskoç Mesleki Yeterlilikler Kurumu) ile işbirliği içerisinde yürütülmektedir.

Mutfak Sanatları ve Yönetimi bölümüne ön kayıt ile diğer lisans ve önlisans programlarına merkezi sistem (ÖSYM tarafından yerleştirilen) ile öğrenci kabul edilmektedir.

İzmir Ekonomi Üniversitesi'nin yurt dışındaki 55 Üniversite ile ERASMUS programı anlaşması, 23 üniversite ile akademik işbirliği protokolü bulunmaktadır.

İzmir Ekonomi Üniversitesi, Avrupa Komisyonu tarafından üniversitelerde verilen eğitimin kalitesinin bir ölçütü olarak gösterilen 'Diploma Eki Etiketi' almaya hak kazanmıştır.

Zizigo'da En Çok Satanlar